KONST / Litografier / Färglitografi 15362047
nr 1536 2047
Rudolph Carl Gorman
(1931-2005), USA
"Secrets". Signerad, färglitografi, daterad 1989. Bladets mått: 92x133 cm, yttermått inklusive ram: 122x162 cm
Rudolph Carl Gorman, amerikansk konstnär född 1931, död 2005.
måndag 24 april 2023
kl 19:31:11
24 apr
Rudolph Carl Gorman
Läs mer om Rudolph Carl Gorman